09.05.2013 20:00

Chemtrailery a zdravé pľúca

V súčasnosti sa množia prípady náhlych úmrtí /za cca 3 minúty /– veľmi často práve mladých ľudí – na zlyhanie pľúc – embóliu pľúc, spôsobenú znečisteným vzduchom. Čo s tým?

Sú dve možnosti:

PRVÁ
1 polievková lyžica himalájskej soli
1 lyžica chlorid draselný (KCL)
- dáme do 5 cm vody vo varnej  kanvici. Túto zapíname a vypíname a inhalujeme paru.
3x denne 30 minút.
Minerály vyskratujú chémiu usadenú v pľúcach (bárium, ťažké kovy, hliník a mnoho iného) a začnú sa vylučovať (tmavé hlieny). Táto metóda je omnoho účinnejšia a lacnejšia než soľné jaskyne.

DRUHÁ

Ďaleko lepšia je ale metóda studenej pary. Je nutné si zakúpiť prístroj Proffesor.

 

Rozpustíme dve kopcovité polievkové lyžice Himalájskej soli a dve kopcovité lyžice chloridu draselného (KCl) v jednom litri vody. Keď je soľ úplne rozpustená, nalejeme ju opatrne do hornej odnímateľnej časti prístroja Professor. Uzáver utiahneme. Potom nasadíme na prístroj a voda vtečie do odparovacej časti. Takto je prístroj pripravený na odparovanie soli. Zapneme, a posunieme koliesko na pravom boku do maximálnej polohy. Studenú paru vdychujeme zhruba 10 minút ráno, 10 minút na poludnie, a 10 minút večer. Pre ľudí, ktorí prekonali embóliu pľúc a v nemocnici ich zachránili, bolo by dobré, keby dýchali soľ každý deň. Nemajú totiž vyhrané. Môže prísť v priebehu okamžiku a do troch minút už môžu byť v inej dimenzii.

Je lepšie problémom predchádzať ako problémy riešiť!!!!!

Je lepšie chorobám predchádzať ako choroby liečiť!!!!

Prosím, pamätajte na skutočnosť s predchádzaním a dbajte na svoje zdravie sami. Nikto Vám nepomôže. Prevencia v tomto prípade je nutná.

Zdroj: www.osud.cz

—————

Späť


Kontakt

Škola LAKreD

Alejova 2
Košice
04001