26.10.2012 21:08

Lidé čekají na prosinec, ale Země nenápadně přešla do 5D zhruba před 4 lety, teď se čeká na její obyvatele

Jenže co když je to zase úplně jinak, než většina očekávala? Co když se duchovní lidé znovu, jako všechna ta spirituální, nebo třeba křesťanská hnutí, která vznikla po Ježíšovi, znovu zmýlili? Zatímco horentně zachraňují matku Zemi, ona má pro ně, již dávno transformovaná, připravenou neskutečnou energii. Obrovskou pecku, osvěžující koktejl.

 

Co je trvalé a k lepšímu, jde zpravidla velmi pozvolna, krůček po krůčku, takže to neustále sílí a stává se pevným. Co je rychlé, šokové, většinou je velmi křehké, velmi nepoznané a nevědomé a k trvalému a zásadnímu zlepšení pak vést nemůže.

Zase to charakteristické brnění malíčků! Přichází to vždy, když se Země doslova nabije elektřinou, nejčastěji je to po novu. Zvedám se z osušky a jdu si zaplavat. Zatímco obvykle mi stačí osvěžit se, zaplavat kdo ví zda 60 metrů tam a zpět, teď najednou plavu podél pobřeží, až si najednou všimnu, že jsem již výrazně daleko od své osušky. Plavu však dál, jako kdybych byl na klíček. Metry ubývají a já najednou zjišťuji, že už místo, kde jsem vstoupil do vody není pomalu aní vidět. Překvapený až tak nejsem, neboť cosi podobného se mi stalo už dvakrát při běhání.. když jsem znovu začínal s tréninkem a zadýchával se už po 50 metrech, párkrát se stalo, že se najednou, je to asi tak po 10 minutách, něco přeplo a já běžel.. a běžel, jak robot. Zvláštní stav. Necítíte únavu, vnímáte jen dokonalost svého těla ve vztahu k tomu, co právě děláte. Zvýšil se mi přívod kyslíku, prudce se mi rozšířily smysly. A nezadýchával se a nebyl unaven.. a stejně tak nyní s tím plaváním. Konečně vylézám z vody.. no z jaké vody, z moře, tedy z fyziologického roztoku velmi blízkého lidskému tělu.. a tam to na mne přichází. Únavou se mi podlomí nohy a z vody se tak tak dostávám ven. Extáze končí, aspoň pro dnešek. Začínám se šourat pěšky zpět ke své osušce a cesta mi trvá téměř půl hodiny..

Anebo možná ještě lepší příklad, třeba jste to někteří zažili v podobě milování.. propadli jste se se svým partnerem prostorem a časem, zcela jste se vymístili, abyste pak zjistili, že je o 6 hodin více.. a ráno se nemohli zvednout ani z postele. :)

Je to zvláštní. Všichni s nedočkavostí a jistou nervozitou, nebo radostí, očekávají fundamentální změnu, která - snad - má přijít v prosinci 2012. Snad 21. prosince. Tedy symbolicky přichází temnota a to každý rok, slunce se totiž na 3 dny "zastavuje na kříži" a poté, 24. prosince, znovu ožívá a vydává se na svou další cestu.. lidé si to připomínají v podobě náboženských svátků, tedy jakéhosi divného hybrida, ve kterém se spojují Vánoce s Velikonocemi.

Jenže co když je to zase úplně jinak, než většina očekávala? Co když se duchovní lidé znovu, jako všechna ta křesťanská hnutí, která vznikla po Ježíšovi, znovu zmýlili? Lidé svou nízkou úrovní vědomí zpravidla vždy očekávají něco, co se pak ukáže být úplně jinak. Zatímco třeba horentně zachraňují matku Zemi, ona má pro ně, již dávno transformovaná, sama připravenou neskutečnou energii a léčení, pokud se s ní dokáží propojit a otevřít se jí. Obrovskou pecku, osvěžující koktejl. Jen pokořit své ego, jen sklonit svou hlavu, jen místo "Chci pomáhat" vyslovit "Toužím, aby mi bylo pomoženo, nechávám si pomoci."

Uvědomil jsem si, že naše planeta dávno vibruje v jiné, než třetí hustotě. Zatímco mnozí čekají na prosinec, ta věc se dávno stala. Neboť pokud by tomu bylo jinak, neunese prudké elektrické impulsy, které k ní z Vesmíru v této době již připlouvají. Hrozilo by, že jí prudké energie roztrhají na kusy. Jenže ukazuje se vlastnost přírodní matérie - a tou je rozpínavost a pružnost. Narozdíl od syntetických látek, které budou touto energií trhány či spalovány, právě kvůli svým pevným molekulovým vazbám. Byli bychom svědky velké vulkanické činnosti a rozsáhlých zemětřesení, to se sice děje, ale velmi pozvolna, v malém, nic takového ve velkém měřítku zatím nepřichází.

Možná jste si také všimli, je to zhruba 4, možná 5 let, jak jedné zimy se příroda na jaře probudila najednou jiná. Taková ryzejší, zelenější, větší, mocnější.. tráva začala růst 2x tak rychle a různé plodiny začaly dávat plody třeba i 2x, v některých oblastech planety ještě mnohem víckrát ročně. Možná jste zaznamenali, že i vlasy a nehty, které co do hutnosti a hmotnosti energií nejvíce jsou spojeni s hmotou, tedy planetou, začaly růst jako o závod.

Pokud žijete v betonové džungli, ve městě, plném elektromagnetického smogu nad vámi a betonových desek pod vámi, vy méně citliví asi nebudete vnímat ještě dlouho nic. Ale kdo se vydáváte často do přírody, můžete vnímat a spatřit, že je to tak.

Samozřejmě, ty energie budou dál růst a sílit. Ale vlak už se dávno rozjel, ten iluzorní svět se nám za jeho okny míhá stále rychleji. Většina lidí ale nesleduje okolní svět, o to méně ten vnitřní, protože prostě hluboce spí. A zdá se jim cosi o tom, že se možná vlak brzy rozjede, neboť když usínali, vlak ještě v klidu stál na nádraží.

Ano. Stejné je to s lidmi. Ty proměny dávno běží.

Duchovní lidé se zmýlili. Čekali transformaci ve hmotě, čekali velké pecky, a ona zatím přišla nenápadně, uvnitř, tak, jak to Příroda a její esoterický popis mají ve zvyku. Uvnitř těch, co byli připraveni. A uvnitř dalších tisícovek a desítek tisíc právě probíhá. Zakuklili jsme se a stahli se do sebe. Nenacházeli podporu ani vlídné zacházení a přijetí od lidí kolem sebe, od světa vnějšího. A tak jsme svou pozonost upřeli na sebe, na svůj výdech a nádech, na své Slunce, svou energii.. a bing ho, čemu dáme pozornost, tomu dáme i energii. I začaly se dít věci..

Právě teď se mění a tvoří nová realita. V našich hlavách a našich srdcích. Jsou dny, kdy to již silně vnímáme a cítíme, mezi vším tím pláčem nad bezvýchodností starého světa a jeho pořádků, nad zotročením milónů kdysi svobodných lidských bytostí.

A za se změní i náš svět? Inu, záleží na tom. Zevnitř se ten obraz promítá ven, to jistě. Někdy to trvá desítky let, než se to z projektoru objeví na té stěně, ale doba je rychlá, světlo létá rychle, takže sázím na to, že pokud došlo u vás k přerodu, ty konstruktivní změny již dávno vnímáte a máte se skvěle, šťastně a nadějně, neboť víte, že Bůh na vás nezapomněl.Přesně naopak. Myslí na vás, na vaše dobro a na váš rozvoj, protože pro ten jste si do hmoty přišli, ve dne v noci...

Co je pevné, co se zlepšuje, jde velmi pozvolna. Někdy se to nekonečně vleče, ale pak už to začne stoupat naprosto strmě. Ten úvodní pomalý rozjezd máme za sebou, řada z lidí si ho proto ani nevšimla, protože vlak se rozjel bez větších škubání.

I nadále platí, že teď už se může stát naprosto cokoli. Nevedeme si, aspoň ta hrstka lidí, vůbec špatně, přestože se v tom řada z nás ještě spíš nevědomě babrá, než vědomě a koncepčně pracuje. Jsem přesvědčen, že nejhorší scénáře už jsou v podstatě odvráceny. Teď jde o to, kolik z nás a co vlastně dokážeme v naší dostatečně (?) zklidněné mysli a srdci vyprojektovat a zakotvit. Chytíme-li šanci, chytíme-li Světlo, které přichází, přestaneme-li se mu bránit, zakročíme-li proti těm, kteří mu brání, máme před sebou tu nejlepší budoucnost. Doslova.. kvantový skok. Žijeme v úžasné době!

Autor: osud

 

—————

Späť


Kontakt

Škola LAKreD

Alejova 2
Košice
04001