11.10.2011 16:37

Povinná vakcína proti HPV? Další 3 dívky mrtvé, další hospitalizovány po podání Gardasilu

Od června 2009 dostalo injekci s vakcínou Gardasil 15 milionů dívek. Z těchto 15 milionů lidí se smrt 49 nemusí zdát mnoho. Nicméně bohužel existuje mnohem více případů extrémních vedlejších účinků tohoto očkování. V podstatě bylo množství negativních reakcí tak velké, že Judicial Watch, skupina která odhaluje vládní korupci, byla nucena zasáhnout.

Anthony Gucciardi

 

Po kontroverzi kvůli tomu, že američtí legislativci nařídili mladým dívkám nechat si píchnout Gardasil, vakcínu Merck na lidský papilomavirus (HPV), byla pozorována řada vedlejších účinků, a nedávno zemřely dvě mladé dívky. Gardasil je nyní prodáván mužům a ženám do věku 26 let jako „prevence“ proti anální rakovině. Od ledna 2010 byl dán Gardasil do souvislosti se 49 úmrtími a bezpočtem vedlejších účinků, zatímco rakovina spojovaná s HPV je zodpovědná pouze za 1% celkových úmrtí na rakovinu. Proč je pak doporučována milionům lidí na celém světě?

Od června 2009 dostalo injekci s vakcínou Gardasil 15 milionů dívek. Z těchto 15 milionů lidí se smrt 49 nemusí zdát mnoho. Nicméně bohužel existuje mnohem více případů extrémních vedlejších účinků tohoto očkování. V podstatě bylo množství negativních reakcí tak velké, že Judicial Watch, skupina která odhaluje vládní korupci, byla nucena zasáhnout. Jen za období květen 2009 až září 2010 byl dán Gardasil do spojitosti s 3,589 zhoubnými reakcemi a 16 úmrtími. Z těchto 3,589 zhoubných reakcí byly mnohé ochromující. Trvalá invalidita byla výsledkem v 213 případech; ve 25 případech to vyústilo v diagnózu syndromu Guillain-Barre; a podle dokumentů FDA bylo dalších 789 „závažných“ oznámení.

V srpnu 2008 Středisko pro kontrolu nemocí (CDC) nařídilo, aby všechny imigrantky ve věku 11 až 26 let dostaly při vstupu do Spojených států nejméně jednu dávku vakcíny Gardasil. Toto donucení bylo výsledkem zákona vytvořeného v r. 1996, který nařizuje přistěhovalcům dostat jakoukoliv vakcínu, která je doporučena vládou Spojených států. Rozdílem mezi americkými občany a přistěhovalci hledajícími azyl v zemi je, že občané mohou jakékoliv očkování, které si nepřejí, odmítnout. Toto nařízení bylo zavedeno 14. prosince 2009 a zasažen byl bezpočet přistěhovalců. To platí obzvláště pro přistěhovalkyně, které mají v úmyslu mít děti. Podle zpráv došlo u 28 žen do 30 dnů po vstříknutí Gardasil k potratu. V rozporu s tvrzením FDA, že Gardasil je zcela bezpečná, vyjádřili někteří vládní představitelé obavy kvůli faktu, že Gardasil byl americkým občanům vůbec doporučen.

„Pokud bychom o tom věděli, řekli bychom, že to není dobrý nápad,“ řekl Jon Abramson, bývalý předseda Poradního výboru CDC pro očkovací praktiky.

Dr. Dianne Harper byla hlavním výzkumníkem v době výroby jak Gardasil, tak podobné vakcíny Cervarix. Jako vedoucí výzkumného týmu měla dr. Harper pohled na účinky Gardasil zvnitřku, což sdělila asi po roce. Dr. Harper řekla, že Gardasil v boji s rakovinou čípku udělá velmi málo a že by při nejmenším neměl být aspoň doporučována dětem mladším 15 let.

CDC bohužel nesouhlasilo a vyzdvihovalo protirakovinné účinky Gardasil a zašlo dokonce tak daleko, že ji doporučilo dívkám již ve věku 9 let. Dr. Harper říká, že 70% všech infekcí HPV se samo vyřeší do roka, a do dvou let tento podíl vzroste na 90%. Ve svém vystoupení na 4. Mezinárodní veřejné konferenci o očkování dr. Harper vysvětlila rizika související s Gardasil. Namísto aby vakcínu propagovala, což se od ní očekávalo, řekla pravdu. Publikum bylo v úžasu.

„Rozloučila jsem se tím, že rizika závažných vedlejších účinků jsou mnohem větší, než riziko rakoviny čípku, a nemohla jsem si pomoct, abych se nezeptala, proč to vše potřebujeme,“ řekla Joan Robinson, zástupkyně redaktora Population Research Institute.

Promluvili experti a byly zveřejněny dokumenty. Gardasil je smrtící injekce, o které se tvrdí, že léčí infekci, u které je 90% pravděpodobnost, že do dvou let zanikne sama. Po neúspěšném pokusu Ricka Perryho vnutit Gardasil texaským žákyním je snadné vidět, že svět se ohledně Gardasil probudil do pravdy. Výzkum je jasný: vyhýbejte se tomuto jedovatému séru.

 

Zdroj

překlad Osud 2011

—————

Späť


Kontakt

Škola LAKreD

Alejova 2
Košice
04001