10.09.2011 14:45

Prijatie 28.1.2006

       Ó, pýcha! Zničujúca namyslenosť na zlomky poznania vesmíru a stvorenia. V pokore sa má ľudstvo skláňať pred nepoznaním a ďakovať za každé odhalenie milosti Božej v prírodných zákonoch. Ľudstvo, ako ďaleko si kleslo! A ako v pokore musíš poznať svoje zlyhanie. Tras sa pred následkami svojich činov pred tým, akú cestu si si prichystalo!!! Trpí Zem, trpí príroda, trpia všetci spravodliví. Ale dlho to už nepotrvá, Matka Zem ukáže svoju silu, vetry svoju moc, voda svoju mezmieriteľnosť a noc svoju krutosť pre nemilosrdných a neláskavých. Boj sa, človek, ktorý si nepoznal svojho Stvoriteľa. A jasaj ten, čo si  našiel zaľúbenie v milosti Božej. Lebo budú plakať tí, čo prekročili zákony svojho Boha a závidieť tým, čo včas odišli.

   Nesmieš sa vzdávať ty, kto si stál pred tvárou svojho Boha v pokore a odovzdanosti. Tvoja je budúcnosť Zeme a budúcnosť ľudstva. Tvoj je chlieb Zeme  a všetky poklady sveta, keď si jeho dobrý a spravodlivý  hospodár. Nestane sa ti nič zlé, všetky trápenia a problémy sa vyriešia akoby samé od seba, aby si mohol pôsobiť ako tvorca a spolutvorca na Zemi. Tvoj čas prichádza. Nájdeš ho ako nachádza pútnik na ceste pramienky, studničky, potravu i pomoc, aj keď ju nečaká a nevie, odkiaľ príde a kde sa presne nachádza. V pravý čas na pravom mieste bude všetko  prichystané.

   Boj sa ty, človeče, čo si nepoznal mieru spravodlivosti a pravdy v svojom živote. Lebo tvoja cesta je cestou do hlbín a do priepastí, odkiaľ niet návratu.

   Vschop sa ty, váhajúci, pozbieraj v sebe všetky sily a zmeň sa, lebo vejačka veje veľmi silno a triedi obrovskou rýchlosťou, ktorá nepozná spomalenie a zastavenie. Hľadaj svojho Stvoriteľa v jeho stvorení, namáhaj sa poznávaním jeho zákonov, lebo Milosť tvojho Boha sa musí mať kde zachytiť, aby ťa doviedla do raja.

   Vschop sa ty, blúdiaca ľudská duša, hľadaj svetlo v svojom živote, lebo iba ono ti ukáže cestu von z bludiska tohto blúznivého sveta.

   Ty, verný tvor, ktorý si ešte na Zemi, kľakni na kolená a ďakuj za to, čo ťa čaká, čo ti za odmenu pripravil tvoj Pán. Lebo netušíš, aká milosť je pre teba pripravená za tvoju vernosť a odvahu žiť v spravodlivosti a pravde v tomto krutom svete ľuských duchov.  Veleb deň, keď si sa narodil a chváľ svoju cestu, lebo niet väčšej milosti, akej sa ti dostáva  

   Ty, učiteľ môj, uč ďalej Láske, Pravde a Spravodlivosti, iba tak ešte môžeš niekoho zachrániť. Lebo tvojmu Bohu je milá a vzácna každá ľudská duša bez výnimky.

                                                                                                                           Tvoj Otec

 

Určené všetkým dušiam  žijúcim na Zemi a duchom, žijúcim v Zemi a na Zemi

 

Prijaté 28.01.2006

—————

Späť


Kontakt

Škola LAKreD

Alejova 2
Košice
04001