11.10.2011 16:34

S chemoterapií přežije pouze 2,5% pacientů .. Inzulínová terapie jako šance !

Studie ve vydání Journal of Clinical Oncology r. 2004 odhalila, že kombinovaná míra pětiletého dožití u všech typů rakoviny za použití chemoterapie a ozařování je pouze 2,5%, ale farmaceutické zájmy zabránily, aby byly v konvenční medicíně předepisovány další léčby. Přesto účinnější a méně toxické léčby existují; patří k nim i inzulínová potenciační terapie a mezi holisticky zaměřenými lékaři získává stále větší oblibu.

Studie ve vydání Journal of Clinical Oncology  r. 2004 odhalila, že kombinovaná míra pětiletého dožití u všech typů rakoviny za použití chemoterapie a ozařování je pouze 2,5%, ale farmaceutické zájmy zabránily, aby byly v konvenční medicíně předepisovány další léčby. Přesto účinnější a méně toxické léčby existují; patří k nim i inzulínová potenciační terapie a mezi holisticky zaměřenými lékaři získává stále větší oblibu. IPT používá hormon inzulín pro to, aby nízké dávky chemoterapeutických drog byly účinnější, ale lze použít místo těchto drog i přírodní látky, které mají méně vedlejších účinků. Integrací IPT do protokolu, do kterého patří zdravá organická strava, bez zpracovaných potravin nebo cukru, spolu s individuálním výživovým režimem pro uzdravení těla, jsou někteří lékaři schopni uzdravit až 60% svých smrtelně nemocných pacientů. A to proto, že přírodní režimy IPT nejen zabíjejí rakovinové buňky cíleným způsobem, ale posilují také tělo a imunitní systém, který je konvenční léčbou zničen.

V IPT lékaři nejdříve jemně sníží krevní cukr svých pacientů podáváním inzulínu. Protože rakovinové buňky vyžadují obrovské množství fruktózy, aby mohly fungovat, snížení krevního cukru způsobuje, že hladoví a otvírají své buněčné membrány, takže se stávají extrémně vnímavými na jakoukoliv glukózu v krevním řečišti. Pokud jsou pak pacientům podány protirakovinné látky, spolu s glukózou, rakovinové buňky tyto látky spolknou a účinky těchto látek jsou silně posíleny, či potenciovány, inzulínem.

Zatímco většina lékařů používá u IPT chemoterapeutické drogy o desetině normální dávky, lze IPT také aplikovat za použití kombinací přírodních protirakovinných přípravků, a tím snížit potenciál pro škodlivé vedlejší účinky. K takovým přípravkům může patřit také cesium, laetrile, jmelí a dimetyl sulfoxid (DMSO); všechny jsou pro rakovinové buňky smrtící, a dokonce více, když jsou podávány ve formátu IPT. Místo drog lze použít dokonce i homeopatické přípravky.

Kritici IPT tvrdí, že je nebezpečné snižovat úroveň krevního cukru. Robert Eslinger, lékař, který bezpečně používal přírodní látky ve formátu IPT u svých pacientů roky, v reakci na tato tvrzení říká: „Ach opravdu? IPT je nebezpečná v porovnání s čím? Chemoterapií? Přecházením ulice? No, jen pokud nevíte, co děláte.“

Když je v kombinaci použito několik strategicky vybraných protirakovinných látek, jejich účinek na rakovinu je synergický a komplementární. Například jmelí, které bylo široce používáno v Evropě pro léčbu rakoviny od počátku 20. století, zabraňuje abiogenezi (nové tvorbě nádorových krvinek), přímo zabíjí rakovinové buňky a stimuluje imunitní systém. Laetrile je také cytotoxický a DMSO zesiluje účinek dvou výše uvedených látek. Navíc chlorid cesia vytváří zásaditý stav v těle (stejně jako zdravá strava), který je pro rakovinové buňky toxický, protože ty obecně prospívají v kyselém prostředí.

Samozřejmě, že takové přírodní látky lze použít pro léčby rakoviny nezávisle na IPT, ale jejich podávání spolu s IPT zesiluje jejich účinky. Zatímco IPT se nepoužívá v konvenční medicíně kvůli lékařské politice, diktované farmaceutickými zájmy, které od jejího používání odrazují, je to vysoce účinný netoxický přístup k léčbě rakoviny, kterou u svých pacientů používá stále více lékařů integrační a neuropatické medicíny.

Odkazy:

https://www.renointegrativemedicalce...
https://www.natural-medicine.ca/natu... https://iptq.com/about_ipt.htm#Defin... pies/insulin-potentiation-therapy.html
https://www.bestanswerforcancer.org/...

 

Zdroj

překlad Osud 2011

 

—————

Späť


Kontakt

Škola LAKreD

Alejova 2
Košice
04001