18.03.2013 17:48

Současné energie a děti, první pomoc

Reagovat mohou také citlivě na emocionální i psychickou zátěž v rodině. Mějme na paměti, že přes děti, podobně jako přes zvířata, budou běhat/odcházet nižší frekvence lidí, kteří si nejsou schopni sami pomoci, nejsou si vědomi sebe sama.

 

Milé drahé maminky,

žijeme v nelehké energetické době, která příznivě i nepříznivě postihuje především vaše děti s citlivou nervovou soustavou. Naše civilizace zatížila životní prostředí vysokým podílem energie v ovzduší, zejména energie elektrické, ta se však stupňuje průchodem elektrických energií z Vesmíru, tak jak dál slábne geomagnetické pole Země zároveň s činností Slunce.

Mnoho z vás se na mě stále více obrací se zdravotními potížemi svých dětí. Není už možno reagovat stále jednotlivě, proto prosím sdílejte a používejte tento článek pro takové případy.

Pokud má vaše dítě (nebo samozřejmě i někteří citliví dospělí) často tyto příznaky, které často přicházejí a odcházejí:

Najednou rychle vyletí horečka, často až k 40° C, nespavosti či časté buzení (velmi často to může být od půlnoci do čtvrté hodiny ranní, kdy pracují orgánové hodiny jater a plic, které jsou elektrickým proudem nejvíce přímo ohrožovány), nebo naopak obrovská únava, problém se probudit, pálení očí, velká žíznivost, motání se, nechutenství, z těch horších příznaků stavy blízké epileptickým záchvatům, neschopnost mluvit, hýbat se, anebo hypoglikemický šok, noční děsy, zvracení, průjem, suchá pleť, padání vlasů.

Dětí reagují velmi často na elektřinu nebo radiaci ve vzduchu. Může to být v dobách slunečních či měsíčních extrémů (v takových případech často zvrací velká část třídy, což pedagogové mylně považují za epidemii), také v případě silných elektrických zdrojů v okolí (různé antény, vedení vysokého napětí , příliš wi-fi v budově, atd.)

Reagovat mohou také citlivě na emocionální i psychickou zátěž v rodině. Mějme na paměti, že přes děti, podobně jako přes zvířata, budou běhat/odcházet nižší frekvence lidí, kteří si nejsou schopni sami pomoci, nejsou si vědomi sebe sama.

Je však potřeba vnímat, že to není vyloženě negativní. Například horečka přepaluje část destruktivní, genetické zátěže, tzv. miasmata. Náboženství to označuje za „dědičný hřích“, ale je to genetická zátěž, naše dispozice k nemocem (tedy způsobům chování), jaký vyznávali naši rodiče, nebo prarodiče.

Děti jsou velmi citlivé a stále citlivější na chemické látky, někteří po nich mají vyrážky, někteří po nich zvrací, jsou roztěkaní, nervózní, zlí. Podobně však reagují na chemii obsaženou v potravinách.

Řešení:

-          Zvyšte příjem zdravých omega tuků + jódu (štítná žláza vytváří ochranné pole pro radiaci), najdete je v čerstvých mořských rybách, ovšem než se dostanou na český stůl, už ho většinou moc nemají, nebo v doplňcích omega 3-6-9. Jód je obsažen také v mořských řasách. Pro příjem nových energií je klíčový vysoký podíl tuků v krvi i buňkách, řada lidí kvůli tomu tloustne.

-          Důležitý je také příjem tuků v podobě olivového, nebo kokosového oleje.

-          Dohlédněte na čistě přírodní oblečení, případně povlečení, děti – zejména malé – ze sebe často nepřírodní oblečení strhávají.

-          Dávejte hodně vody, ideálně studánkové, přírodní. Kupovaná voda je velmi často ozářená, takže už neslouží k hydrataci a kohoutková je zase chemicky ošetřená (pomáhají různé filtry, nebo šungity). Samozřejmě velmi hydratující je i přírodní zeleninová nebo ovocná 100% šťáva z čerstvého ovoce.

-          Snižte podíl rafinovaných cukrů, zejména bílého.

-          Pokud se děti koupou, přihazujte jim do vody himalájskou sůl, nebo mořskou sůl (rozhodně ne normální sůl, už vůbec ne s jódem!)

-          Elektřina působí značné vysychání vlhkosti, zejména z pokožky, očí a kloubů. V mnoha případech pomáhá dodání kyseliny hyaluronové.

-          Osvědčuje se v omezeném množství pití coca-coly, při nevolnostech a zvracení podávat velmi namražené (po lžičkách).

-          Podávat co nejvíce zásaditých, ale také magnetických potravin. Patří k nim například avokádo, med, kořenová zelenina, zelené saláty, batáty.

-          Z doplňků pomáhá zejména magnesium, vitamíny řady B, zejména pak B6 a B12, vitamín C, a draslík.

 

Pro případnou homeopatickou pomoc mě prosím kontaktujte individuálně.

 

jiří maria mašek, OSUD.cz

 

—————

Späť


Kontakt

Škola LAKreD

Alejova 2
Košice
04001