15.09.2011 14:00

Terapia v tachyonizovanom cocoone

Radosť zo života uzdravuje.

Človek ktorý sa cíti „v pohode“, lepšie napĺňa  svoje životné poslanie.

Dosiahnutie harmónie vo všetkých oblastiach života, snaha udržať si komplexnú rovnováhu, to sú úplne prirodzené ciele.

 

Človek si vie najrozličnejšími spôsobmi zablokovať svoje energetické centrá - nezdravým spôsobom života, negatívnymi emóciami, svoj podiel má aj znečistené životné prostredie, najmä dnes už takmer všadeprítomný elektrosmog.

 

Tachyonizovaný cocoon je jedným z najúčinnejších nástrojov na vyváženie tela, mysle a ducha. Znižuje stres, pretože harmonizuje emocionálne telo. 

 

Pomocou terapie v tachyonizovanom cocoone môžeme opäť nastoliť rovnováhu, spokojnosť, vyrovnanie vitálnej sily, uvedenie organizmu do dokonalého poriadku. Môžeme nájsť vhodné riešenie pre akúkoľvek energetickú blokádu, akýkoľvek nedostatok energie, alebo nedostatok poriadku v našom komplexe telo - myseľ.

Blokády predstavujú vo svojej podstate nedostatok poriadku, alebo chaos v energetickom kontínuu, čo spôsobuje nedostatok energie. Blokády môžu byť fyzické, citové, duševné alebo dokonca duchovné. Tieto blokády sú priamo zodpovedné za nedostatok energie, vo fyzickom tele vytvárajú chaos, neporiadok a nepohodu.

 

Tachyonizovaná súprava " COCOON „(zámotok)

 

*         vhodná na proces relaxácie a harmonizácie

*         stúpne všeobecná výkonnosť a nálada

*         zharmonizovanie energetických dráh tela

*         zlepšenie koncentrácie a pamäte

*         znižuje stres

*         zlepšuje regeneráciu organizmu

*         pomáha znižovať bolesť a únavu

*         detoxikuje fyzické telo,

*         podporuje tvorbu kvalitných buniek

*        rozpúšťa energetické blokády

*        vyvažuje telo, myseľ a ducha

*        zosilnenie všetkých hojivých procesov na akejkoľvek úrovni vášho bytia

 

Čo je to tachyonizovaná súprava " COCOON „(zámotok) ?

Sú to dva(tri) tachyonizované pásy z aerokremíkových vlákien, ktoré vytvárajú silné trojrozmerné tachyonové polia. Druhým komponentom je tachyonizovaný vankúšik na oči, ktorý spôsobuje veľmi príjemné uvoľnenie, ktoré sa potom šíri po celej partii hlavy, šije, ramien a väčšinou po 10-15 minútach sa rozšíri na celé telo. Okrem toho priložením vankúšika ovplyvníme dôležité akupunktúrne body, jemné očné svaly, nosné reflexné zóny, čelné a vedľajšie dutiny. Tretím komponentom sú 4 tachyonizované Silica Disky. Dva z nich sú umiestnené v kapsičkách, ktoré sa nasadia na nohy. Na ďalších dvoch diskoch má ležiaca osoba položené dlane, pričom tachyonové pole v tomto prípade prechádza dlaňami.

Tachyonizované materiály sú permanentnými anténami, ktoré dokážu sústrediť tachyonovú energiu - ich úlohou je priniesť tachyony na miesto v tele, ktoré potrebuje získať rovnováhu, o ktorú prišlo v dôsledku našej vedomej činnosti, alebo aj vplyvom emócií či podvedomia. Samotným nositeľom pozitívnej zmeny však nie sú tachyony, ale náš organizmus, tachyonizovaný materiál mu však dodá potrebnú energiu.

 

*         S ich pomocou môžeme nájsť vhodné riešenie pre akúkoľvek energetickú blokádu, akýkoľvek nedostatok energie v našom komplexe telo - myseľ.

 

*         Výsledky pri používaní tachyonovej energie sú vždy pozitívne.

 

*         Je možné aplikovať toľko tachyonov, že dôjde k detoxikačnému procesu.

 

*        Pre posilnenie účinku terapie tachyonizovaným cocoonom je možné ju dopĺňať či kombinovať s ďalšími preparátmi na prírodnej báze.

 

*         Dôležitá je však aj mentálna pripravenosť, pretože slobodná vôľa človeka má úžasnú silu, cez ktorú "neprerazí" ani tachyon.

 

 

Poznámka : pri terapii nie je potrebné sa vyzliekať

—————

Späť


Kontakt

Škola LAKreD

Alejova 2
Košice
04001